Szkoła pływania szczecin

szkoła pływania szczecin

Startujemy z zimowym semestrem

Szkoła pływania szczecin zaprasza na zajęcia waz lub dwa razy w tygodniu. Zajęcia prowadzimy na najnowszym basenie w Szczecinie:

Aktualnie szkoła pływania szczecin rekrutuję do grup podstawowych i zaawansowanych dla dzieci i dorosłych!

 

Zajęcia w sezonie zimowym 
300 zł* – 10 zajęć (zajęcia raz w tygodniu)
600 zł* – 20 zajęć (zajęcia dwa raz w tygodniu)
* rodzeństwo, drugie dziecko 10% taniej!

 

Jesteśmy na etapie tworzenia szczegółowego grafiku zajęć na basenie w Szkole Podstawowej nr 10 ul. Kazimierza Królewicza 63 w Szczecinie.

Aktualnie prowadzimy zapisy na zajęcia.

  • Wtorek            16:00 , 17:00
  • Czwartek         16:00 , 17:00

Więcej informacji pod numerem tel 690070909 lub proszę pisać na plywanie@divingteam24.org

Michael Phelps

Jeżeli chcesz być NAJLEPSZYM, MUSISZ ROBIĆ rzeczy, których inni ludzie nigdy się nie podejmą

Odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania znajdziecie niżej. Jeżeli jeszcze Was coś nurtuje to nie zwlekajcie dzwońcie lub piszcie.

Jak długo trwa semestr pływacki?

Z racji tego że startujemy od 15 listopada w semestrze zimowym mamy 10 zajęć. Semestr kończymy przed feriami zimowymi.

Kolejny semestr zaczynamy zaraz po feriach i prowadzimy go do końca roku szkolnego. W drugim semestrze planujemy grupy pływające raz w tygodniu i dwa razy w tygodniu. Odpowiednio 15 i 30 zajęć.

Co oprócz pływania będzie się ciekawego działo na zajęciach?

Ciężką pracę nad przeplatamy zabawą 😉 dlatego oprócz standardowych treningów  będziemy organizować baseny tematyczne takie jak mikołajki i zawody pływackie z nagrodami.

W semestrze zimowym planujemy również jedne zajęcia z snurkowania, a w semestrze letnim zajęcia z nurkowania na basenie które będzie można kontynuować nawet z całą rodziną.

Co będzie się działo w wakacje i ferie?

Na ferie mamy zaplanowane półkolonie na basenie. Będą gry i zabawy będziemy snurkować i nurkować!

Na wakacje planujemy szkolenie na Ratownika WOPR oraz kurs nurkowania OWD. A dla tych, którym spodobało się nurkowanie wspólny wyjazd na Maltę na zwiedzanie i nurkowanie!

Jakie są grupy wiekowe?

Grupy wiekowe w jakich prowadzimy zajęcia to

  • 7-9 lat
  • 10-13 lat
  • 14-17 lat
  • Dorośli

Jeśli szukasz pomysłu, aby aktywować swoje dzieci, lub zastanawiasz się, dlaczego pływanie jest uważane za jedno z najbardziej korzystnych zajęć dla młodych ludzi, nie szukaj więcej. Ponieważ mamy dla Ciebie nasze od A do Z, Niewątpliwie musisz się to przeczytać.

 

Aktywne życie z szkoła pływania szczecin.

– dzieci, które prowadzą aktywne życie, z pewnością są szczęśliwsze, zdrowsze jak również mądrzejsze, ponieważ utrzymują krew w krwi i ciele, co jest niezbędne dla rozwoju dzieci.

Równowaga 

– nasze ciała muszą utrzymywać płynną, poziomą pozycję ciała podczas pływania, dlatego regularne pływanie bezsprzecznie może pomóc dzieciom w rozwoju i poprawie równowagi.

Pewność siebie 

– dlatego pływanie jest doskonałym narzędziem do budowania pewności siebie, pomagając dzieciom nabrać pewności ciała i rozwinąć wiarę w swoje atletyczne umiejętności i umiejętności społeczne, jeszcze bardziej w ramach zespołu.

Dedykacja 

– stawanie się dobrym w pływaniu niewątpliwie uczy dzieci i nie tylko dyscypliny. Na pewno będą musiały poświęcić więcej czasu na basen albo zrezygnować z innych aktywności, aby stać się lepszym. Jednakże ten poziom poświęcenia w młodym wieku może pomóc dzieciom w podejmowaniu trudnych decyzji w przyszłości.

Wytrzymałość 

– ponieważ pływanie buduje mięśnie i rozwija ogólną sprawność dzieci, niewątpliwie powiększa pojemność płuc, a także zapewnia siłę charakteru.

Przyjaciele z szkoła pływania szczecin.

– niewątpliwie zarówno jako część zespołu, jak i indywidualnie, pływanie to świetny sposób, by dzieci mogły poznać ludzi z różnych środowisk i innych szkół, szczególnie podczas mistrzostw razem z Szkoła pływania szczecin

Dobre czasy z szkoła pływania szczecin.

– bycie pewnym siebie pływakiem oznacza, że ​​Twoje dziecko będzie mogło wziąć udział w wielu zabawnych zajęciach, takich jak kąpiele w morzu, spływy kajakowe, żeglarstwo lub wycieczki do parków wodnych czy nurkowanie. Może także pod naszym okiem zostać ratownikiem WOPR.

Zdrowie z szkoła pływania szczecin.

– Niewątpliwie nie ma lepszego sportu dla ogólnego zdrowia niż pływanie. Jest świetny dla serca i krążenia, zapewnia naturalną, niską odporność na budowanie mięśni, a ponieważ rzuca wyzwanie Twojemu ciału, pomoże uwolnić endorfiny – naturalne bodźce przeciwbólowe i stresowe, które również sprawiają, że czujesz się szczęśliwy. A wszytko to z Szkoła pływania szczecin.

Stawy 

– jak wiadomo ze względu na naturalne wsparcie i opór płynące z wody pływanie jest fantastyczną czynnością w rozwijaniu mocnych stawów i ćwiczeniu stawów, które uległy kontuzji lub uszkodzeniu.

Kontynuuj 

– pływanie to świetny sposób na uczenie determinacji u dzieci, ponieważ nie możesz się poddać w połowie basenu lub w połowie brzegu.

Ratowanie życia z szkoła pływania szczecin.

– Umiejętność pływania to umiejętność, której dziecko będzie używać, aby zachować bezpieczeństwo przez całe życie, a dzięki akredytowanym programom ratowniczym Twoje dziecko może również nauczyć się ratować innych. A wszytko to z Szkoła pływania szczecin.

Medale z szkoła pływania szczecin.

– Osiągnięcie sukcesu w młodym wieku może pomóc w budowaniu pewności siebie. Wiele szkół i zawodów pływackich nagradza udane pływanie medalami, które zapewniają dzieciom dotykowe symbole ich sukcesu, aby budować pewność siebie, nawet poza basenem.

Na zewnątrz 

– czy jest lepszy sposób, aby Twoje dziecko doświadczyło wspaniałej przyrody na zewnątrz niż nurkowanie w wielkich zbiornikach wodnych, pływanie w spokoju na pustyni lub eksploracja dna morskiego?

Zabawa z szkoła pływania szczecin.

– pływanie to świetna okazja dla dzieci do zabawy z innymi dziećmi, zarówno rodzeństwem, jak i znajomymi. Zabawa jest ważną częścią rozwoju społecznego dzieci, ucząc je akceptowania różnic, dochodzenia siebie i rozważania innych spośród wielu korzyści. A wszytko to z Szkoła pływania szczecin.

Dobry czas

– w basenie lub nad morzem podczas przerw w pracy pływanie jest świetną okazją dla rodziców i dzieci, aby związać się ze swoimi dziećmi i spędzić dobry czas w zajęty sposób.

Sporty powiązane z szkoła pływania szczecin.

– Pływanie może być bramą do szerokiej gamy sportów, od gry w piłkę wodną do surfingu, nurkowania wyczynowego i triathlonu. A wszytko to z Szkoła pływania szczecin.

Bezpieczeństwo z szkoła pływania szczecin.

– ponieważ bezpieczeństwo jest istotną częścią nauki pływania, dzieci uczą się dbać o bezpieczeństwo i być bardziej świadomym zagrożeń.

Trening z szkoła pływania szczecin.

– Aby stać się kompetentnym lub zaawansowanym treningiem pływaka, niezbędne jest zapewnienie dziecku rutyny do naśladowania, która przygotuje go na całe życie. A wszytko to z Szkoła pływania szczecin.

Podwodny świat z szkoła pływania szczecin.

– nauka pływania pozwoli Twojemu dziecku na dostęp do całego innego ogromnego świata, który istnieje pod wodą. Poznają życie morskie, środowisko i historię z pierwszej ręki podczas eksploracji pod falami. A wszytko to z Szkoła pływania szczecin.

Wigor 

– Korzyści pływania dla dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego oznaczają, że twoje dziecko pomaga dorosnąć z wigorem.

Waga 

– ponieważ woda jest około 800 razy gęstsza niż powietrze, twoje ciało musi pracować ciężej, aby iść dalej, więc spalasz więcej kalorii, utrzymując dziecko na zdrowej wadze lub pomagając im stracić dodatkowe kilogramy, aby poprawić swoje zdrowie.

Współczynnik X z szkoła pływania szczecin.

– Ponieważ pływanie jest tak wszechstronnym sportem dla zdrowia, dobrego samopoczucia, umiejętności społecznych, poświęcenia, postawy umysłowej i nie tylko, zapewnia dzieciom ten współczynnik X, który pomoże im we wszystkich aspektach ich życia. A wszytko to z Szkoła pływania szczecin.

Aktywność całoroczna z szkoła pływania szczecin.

– niezależnie od tego, czy pada deszcz, czy świeci, zimą lub wiosną, pływanie to czynność, którą Twoje dziecko może cieszyć się przez cały rok. A wszytko to z Szkoła pływania szczecin.

ZZZZZZZZZZZ 

-Ponieważ pływanie zużywa ogromne ilości energii, twoje dzieci lepiej zapadną w głęboki sen wieczorem, pomagając im się rozwijać, odpoczywać i mieć więcej energii następnego dnia.

Szkoła pływania szczecin SWIMTEAM

Fundacja DIVING TEAM 24 działa na zasadzie 100% non-profit. Całkowity zysk z działalności przeznaczony jest na cele statutowe fundacji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Chciał byś dowiedzieć się więcej na temat Szkoła pływania szczecin?
Napisz do nas! A udzielimy Ci odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

plywanie@divingteam24.org

+48 690 070 909