Nurkowanie goleniów

Nurkowanie Szczecin

Nurkowanie goleniów

Dlaczego warto wziąć udział w kursie nurkowanie goleniów?

Po pierwsze nie sposób wymienić wszystkich zalet nurkowania. Może choćby dlatego, że zaledwie 30% powierzchni naszej planety znajduje się ponad powierzchnią wody. Reszta to miejsce do nurkowania 😉

 

Nie masz pomysłu na super wakacje? Po drugie nurkowanie to fantastyczny sposób na spędzenie fantastycznych wakacji. Poznanie nowych ludzi i miejsc, do których mają dostęp tylko nieliczni.

 

Szukasz nowego hobby i próbowałeś już prawie wszystkiego? Po trzecie nurkowanie to sport ekstremalny, który z powodzeniem możesz uprawiać przez cały rok w każdych warunkach. Tak zimą też nurkujemy !! Szukasz czegoś co Cię mocno pochłonie ? …. nurkowanie często zmienia wszystko, a nam zmieniło nawet pomysł na życie. Nie wierzysz ? Przyjdź sprawdź i przekonaj się sam.

 

Masz wymagając pracę? Nie masz na nic czasu? Szukasz czegoś ekstra? Po czwarte nurkowanie to aktywność, która daje odskocznie i oderwanie się od “codziennych” zmagań w pracy, domu i życiu codziennym …. Pod wodą jest cisza spokój i czysty relaks okraszony nutą adrenaliny i odkrywania nowego świata, który jest zaraz tuż niedaleko Ciebie. Nie trzeba nigdzie daleko jeździć, często na nurka wyskakujemy “po pracy”

Czego się nauczysz? Kurs nurkowania dzielimy na trzy sekcje. Pierwsza jest teoria, druga zajęcia nurkowe na basenie lub nurkowanie w jeziorze, ale na płytkiej części. Trzecia część po opanowaniu podstawowych umiejętności instruktor zabiera Cię na głębokie nurkowania w jeziorze.

Dodatkowo podczas naszego programu szkoleniowego zapoznasz się ze sprzętem do nurkowania, pokażemy Ci jak swobodnie oddychać pod wodą i regulować swoją pływalność. Pod koniec będziesz nurkować jak w “stanie nieważkości” i wtedy zacznie się prawdziwa zabawa.

Przygoda życia czeka !

Zapisz się na kurs już dziś!

Masz Pytania?

Dzwoń: +48 621 000 062

Co dalej? Tak naprawdę nurkowanie goleniów zaczyna się po kursie nurkowym. To w tym momencie wiesz że to jest TO lub nie 😉 Przychodzi czas na planowanie wspólnych wyjazdów tu masz link do naszego kalendarza czy kompletowania swojego sprzętu do nurkowania tu masz link do naszego sklepu Tak wiemy sporo tego ale nie martw się we wszystkim Ci pomożemy!

Zanim zaczniemy pewnie masz kilka pytań. Sprawdź niżej są tam odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Jak długo trwa podstawowy kurs nurkowania

Program podstawowego kursu nurkowania goleniów to 9-10 nurkowań. W zależności od pory roku pierwsze zajęcia prowadzimy na lokalnych basenach lub płytkich częściach jezior, po opanowaniu podstaw przechodzimy do nurkowań głębokich na lokalnych jeziorach. Latem kurs nurkowania możemy zrobić już w 5 dni na przykład podczas jednego wyjazdu na jezioro. Zimą najpierw ćwiczymy na basenach, a kurs kończymy na przykład wyjazdem weekendowym na jezioro.

Minimalne wymagania

Nurkowanie to sport wymagający dobrego ogólnego stanu zdrowia. Zwróć jednak uwagę na to, że my jako fundacja nurkujemy również z osobami z różnymi niepełnosprawnościami, więc tak naprawdę nurkować może każdy. W wyjątkowych przypadkach po wstępnej rozmowie z nami poprosimy Cię o konsultacje z lekarzem. Tak żeby wszystko było na 100% bezpiecznie.

Jeżeli chodzi o wiek minimum to 10 lat. Górnej granicy wieku nie ma jeśli czujesz się sprawnie i swobodnie w wodzie to nie ma przeciwskazań do nurkowania.

Ile kosztuje kurs

Zrzeszamy instruktorów z całej Polski, szkolimy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Malcie/Gozo, Cyprze i Egipcie.

Ceny programów Nurkowanie goleniów różnią się dlatego w zależności od lokalizacji i wariantu programu szkoleniowego który wybierasz.

Pamiętaj też że nasi instruktorzy bardzo dużo nurkują i znalezienie wolnego terminu z tygodnia na tydzień nie jest zawsze możliwe. Dlatego nie czekaj zadzwoń do nas, sprawdź cenę oraz dostępne terminy szkoleń w twojej okolicy.

Nurkowanie goleniów

 

Zastanawiasz się jak wyglądają pierwsze zajęcia na basenie? Zerknij ! 😉

Nurkowanie Szczecin

goleniów Nurkowanie

Dodatkowo mamy jeszcze coś ekstra dla Ciebie jako OPCJA!

Ponieważ nurkowania ograniczamy tylko do wakacyjnych wypadów to zapraszamy na wersje kursu od razu w suchym skafandrze, który umożliwi Ci nurkowanie cały rok.

Pakiet: Open Water Diver + Specjalizacja Suchy Skafander Nurkowanie goleniów i zimna woda nie będzie już straszna. Ponieważ “Piankowy” sezon nurkowy w Polsce to maj – wrzesień w pozostałych miesiącach oczywiście po ukończeniu kursu nurkowania da się nurkować, ale niestety woda nie jest za ciepła, a rozbieranie się z mokrej pianki w październiku czy lutym nie należy do najprzyjemniejszych. Skoro już wiesz że nurkowanie to jest TO i chcesz aktywnie nurkować z nami cały rok to nasz program podstawowy kurs nurkowania od razu w suchym skafandrze  jest dla Ciebie – nie ma na co czekać !

KURS NURKOWANIA OD RAZU W SUCHYM SKAFANDRZE

Dlatego Program nurkowy: kurs nurkowania od razu w suchym skafandrze jest idealny dla tych, którzy nie chcą ograniczać pasji nurkowej do sezonu letniego. Jak już się bawić to cały rok. Tak naprawdę to nurkowanie w naszej szerokości geograficznej najfajniejsze jest w tak zwanych zimnych miesiącach – październik- kwiecień. Widoczność  jest kilku krotnie lepsza niż latem. W jeziorach sięga do 10 metrów, a na naszych ulubionych kamieniołomach i Bałtyku do 20 m !!!

Dlatego specjalnie przygotowaliśmy program szkoleniowy  dla tych wszystkich, którzy chcą nurkować razem z nami okrągły rok oraz interesują ich nurkowania w Bałtyku oraz kamieniołomach.

KURS NURKOWANIA goleniów OD RAZU W SUCHYM SKAFANDRZE

Zalety kursu nurkowania w suchym skafandrze:

  • większy komfort termiczny zwłaszcza w naszych, polskich zbiornikach,
  • możliwość przeprowadzenia kursu poza sezonem,
  • Po ukończeniu kursu dwa certyfikaty: Podstawowy i na specjalizację suchy skafander
Reasumując nurkowanie goleniów. Jeśli myślałeś o nurkowaniu i bardzo Cię ono pociąga, a nie chcesz się ograniczać tylko do okresu letniego i myślisz o nurkowaniu całorocznym, połączony kurs podstawowy ze specjalizacją suchego skafandra jest właśnie dla Ciebie!! Dodatkowo specjalizacja suchego skafandra daje Ci możliwość nurkowania głębiej gdzie temperatura wody wynosi 4 st. Celsjusza. Więc jeśli będziesz miał ochotę się rozwijać i robić nurkowania na większych głębokościach suchy skafander Ci pomoże i nie będzie Cię nic ograniczać!

Co dalej po Kursie nurkowania  ?

 

Nurkujemy cały rok lokalnie w Polsce i za granicą. Niebieska woda jest fajna wszyscy o tym wiem! Ale zobacz jak ładnie może być na kamieniołomach, na które jeździmy!

Fundacja DIVING TEAM 24 działa na zasadzie 100% non-profit. Całkowity zysk z działalności przeznaczony jest na cele statutowe fundacji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania? Do Nurkowanie goleniów A może chcesz dowiedzieć się więcej na temat nurkowania?
Lub może zapisać na inny kurs, a może wyjazd? Napisz do nas!

A udzielimy Ci odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

szkolenia@divingteam24.org

+48 662 100 062