Podstawowy kurs nurkowania od razu w suchym skafandrze

kurs nurkowania

PODSTAWOWY KURS NURKOWANIA OD RAZU W SUCHYM SKAFANDRZE

Pakiet: Open Water Diver + Specjalizacja Suchy Skafander i zimna woda nie jest już straszna. Jeżeli wiesz że nurkowanie to jest TO i chcesz aktywnie nurkować cały rok to podstawowy kurs nurkowania od razu w suchym skafandrze szczecin jest dla Ciebie – nie ma na co czekać !

 

Taki mamy standard w naszym centrum nurkowym szczecin- podstawowy kurs nurkowania od razu w suchym skafandrze .

 

Kurs szczególnie polecamy tym, którzy nie chcą ograniczać pasji nurkowej do sezonu letniego. Jak już się bawić to na całego. Tak naprawdę to nurkowanie w naszej szerokości geograficznej najciekawsze jest w tak zwanych zimnych miesiącach – październik- kwiecień. Widoczność wtedy jest kilku krotnie lepsza niż latem. W jeziorach sięga do 10 metrów a w kamieniołomach i Bałtyku do 20 m !!!

Dlatego przygotowaliśmy program szkoleniowy specjalnie dla tych wszystkich, którzy chcą nurkować w naszym umiarkowanym klimacie przez cały rok oraz interesują ich nurkowania w Bałtyku oraz kamieniołomach.

 

W wielu krajach, kursy podstawowe w sucharze są standardem od wielu lat. W krajach skandynawskich oraz w coraz większej liczbie niemieckich szkół nurkowych tego typu kursy, są jedyną możliwą opcją.

 

Posiadamy pełna standardową rozmiarówkę suchych skafandrów. Nie trzeba zatem wypożyczać ich na czas kursu, co w innych centrach wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Zalety kursu OWD w suchym skafandrze:

  • większy komfort termiczny zwłaszcza w naszych, polskich zbiornikach,
  • możliwość przeprowadzenia kursu poza sezonem,
  • Po ukończeniu kursu dwa certyfikaty: Podstawowy i na specjalizację suchy skafander

CO TO JEST KURS PODSTAWOWY?

Podstawowy kurs nurkowania, to szkolenie które składa się z trzech części: teoria nurkowania i zasady bezpieczeństwa, nurkowania na basenie i nurkowania na jeziorze. Sam kurs podstawowy OWD to 10 nurkowań podczas, których kursanci opanowują podstawowe umiejętności nurkowe pozwalające nurkować bezpiecznie w parze nurkowej do 20 metrów głębokości. Podstawowy kurs nurkowania w suchym skafandrze to idealna opcja dla wszystkich tych którzy obawiają się zimniejszej wody.

CO TO PECJALIZACJA „SUCHY SKAFANDER”?

Specjalizacja suchy skafander to szkolenie specjalistyczne rozszerzające uprawnienia nurkowe o nurkowanie w suchym skafandrze. Dzięki czemu nurkowanie jest bardziej komfortowe dzięki lepszej termice, i bardziej bezpieczne ponieważ suchy skafander jest dodatkowym środkiem wyporności.

 

Struktura łączonego kursu podstawowego i specjalizacji Suchy skafander:

  • część wykładów teoretycznych – podstawowe informacje dotyczące nurkowania + zagadnienia dotyczące technik nurkowania w suchym skafandrze,
  • zajęcia z nurkowania w basenie – podstawowe umiejętności nurkowe w wodzie + dodatkowe ćwiczenia z kursu suchego skafandra,
  • zajęcia na otwartym akwenie wodnym – wykorzystanie dotychczasowej wiedzy oraz sprawdzenie umiejętności w praktyce..

 

 

W jakiej federacji będzie prowadzone szkolenie – program podstawowy kurs nurkowania od razu w suchym skafandrze jest specjalnie przygotowany w oparciu o standardy federacji nurkowych: IDF, PADI, IANTD

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Chciał byś dowiedzieć się więcej na temat nurkowania?
Czy może zapisać na kurs lub wyjazd? Napisz do nas! A udzielimy Ci odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

centrum@nurkowanie24.com

+48 690 070 909